1682891364396
VREME ČITANJA: 1 min

Bez pobednika na Novom Beogradu

Brodarac – BASK 1:1
Stadion: FK Brodarac, gledalaca: 50, strelci: 0:1 Avramović 1.minut, 1:1 Pepić 16.minut, sudija:Đorđe Tomić, pomoćnici: Miloš Hajduk-Veljković i Marijana Rajović, žuti kartoni: Barović, Ilić (Brodarac), Đokić (BASK).
Brodarac: Marić, Barović, Marjanović, Miljković, Ilić, Tabaković (Vlaisavljević), Sretenović, Pepić (Bojović), Jovanović (Tejić), Jovićević (Stajković), Zečević (Milosavljević).
BASK: Knežević, Lukić, Karišik, Jovanović, Andić, Andrić, Gavrilović (Bibić), Pavlović, Novitović (Šalipur), Đokić (Stupar), Avramović (Ralovački).
Duel 25. kola SLB na Novom Beogradu je završen nerešeno. Oba tima su u utakmicu ušča rasterećeno zbog visokog plasmana na tabeli. Sve je rešeno u prvih petnaestak minuta meča.
Već u 1.minutu bilo je 0:1. Strelac gola za goste bio je Danijel avramović. Domaći nisu klonuli duhom zbog rano primljenog gola i vrlo brzo su izjednačili. Igrao se 16.minut kada je Brodarac preko mladog Kadira Pepića stigao do pogotka 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
U nastavku su mreže mirovale i ako je bilo prilika na one strane. Na kraju je bilo Brodarac 1, BASK 1. Narednog vikenda u 26. kolu BASK kraj Careve ćuprije dočekuje Torlak, dok će Brodarac u goste ekipi Sinđelića.