fk radan lebane

Bojničani bolji od Lebančana

Fudbaleri Puste Reke pobedili su u komšijskom odmeravanju snaga ekipu Radana u Lebanu.
Meč je odigran u okviru priprema za prolećni deo sezone u Zoni Jug, a završen je pobedom Bojničana rezultatom 0:2.
Gosti su poveli golom Azirovića u 27. minutu. Pobedu Puste Reke “overio” je Danilo Stanišić pogotkomu 80. minutu.
Radan je jesenji deo prvenstva završio na 10. mestu na tabeli Zone Jug sa 22 osvojena boda.
Bod manje ima i jednu poziciju niže na tabeli nalazi se Pusta Reka učinkom od 7 pobeda i 8 poraza stigla do 21 boda.
Prvenstvo u Zoni Jug nastavlja se 11. marta. Pusta Reka u Bojniku dočekuje leskovačku Slogu, dok Radan gostuje u bati Jug u okolini Vrana gde će odmeriti snage sa Nebeskim Anđelima.