IMG_5363

Jedinstvo slavilo protiv Naftagasa

U derbiju 12. kola Srpske lige grupa “Vojvodina”, Jedinstvo je u Staroj Pazovi savladalo elemirski Naftagas sa 3:1.
Desetkovani Elemirci su na ovom meču poveli u 12. minutu, a gol je postigao Miljan Milivojev iz jedanesterca. To je sve što su fudbaleri Naftagasa uspeli da učine na ovom meču.
Domaći su pitanje pobednika rešili do kraja prvog poluvremena, a golove su postigli: Danilo Živanović (25), Jovan Kačarević (37) i Dragan Dašić (38).
Jedinstvo (SP) – Naftagas 3:1
Stara Pazova. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Srđan Tanović (Subotica). Pomoćnici: Miroslav Kantor (Subotica) i Miloš Šavija (Bačka Palanka). Žuti kartoni: Mihajlović, Vitas, Šimun i Vujasin (Jedinstvo), Panić, Vukoje (Naftagas).
Jedinstvo (SP): Milinović, Mihajlović, Vitas (Pađen), Ivetić, Dašić, Milenković (Obradović), Šimun, Vujasin, Kačarević, Živanović (Cvjetinović), Vukašinović.
Naftagas: Galin (Matković), Ćušić (Tadić), Grbić, Panić (Popov), Vukoje, Kozlovački (Pavlov), Milivojev, Savanović, Vidić, Petrović, Žeravica.