VREME ČITANJA: 1 min

Radnik i Novi Pazar remizirali u Surdulici

Radnik i Novi Pazar su remizirali rezultatom 1:1 u Surdulici u okviru 14. kola Superlige Srbije.
Vodeći pogodak postigao je napadač domaćina, Miloš Spasić, u 13. minutu, koji se dobro snašao nakon asistencije Mihaila Oreščanina.
Samo 20 minuta kasnije, Slobodan Rubežić je doneo izjednačenje. Igrao se 33. minut kada je fudbaler Novog Pazara zatresao mrežu domaćina i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.
Imao je Radnik veliku prednost tokom većeg dela drugog poluvremena, s obzirom na to da je od 59. minuta imao igrača više. Filip Jović je u 47. minutu najpre dobio prvi, sa 12 minuta kasnije i drugi žuti karton.
U nastavku domaći ipak nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost, tako da su oba tima osvojila po bod.