OMLADINCI OFK BEOGRADA USPEŠNIJI OD BEČEJACA

Omladinci lidera prvoligaškog karavana OFK Beograda su pred odlazak sa pripremau gradu kraj Tise savladali domaćeg Srpskoligaša rezultatom 2:1. Sve je, kada je rezultat u pitanju završeno već u sedmom minutu.

U nastavku se igralo borbeno, dosta trčalo, što može da raduje trenere domaćih Ivanovića i gostiju Krmpotića, ali golova, pa čak i ozbiljnijih prilika nije bilo. Jednu, ipak, izdvajamo. U 77. minutu je Mateja Medić odličnu utrčao kod prve stative i posle centaršuta sa desne strane izvanredno šutirao glavom u gornji levi ugao, ali je golman Planojević još bolje intervenisao i loptu izbacio van terena.

OFK Bečej 1918 – OFK Beograd (omladinci) 1:2 (1:2)

Bečej: Pomoćni teren Gradskog stadiona sa veštačkom travom. Gledaaca: 100. Sudija: Nikola Rankov (Kikinda). Strelci: N. Vješticau 4. minutu za OFK Bečej 1918, a Marjanivić u 6. i Tohib u 7. minutu za OFK Beograd.

OFK Bečej 1918: V. Marković, Pejić, N. Vještica, Vorgučin, Šavija, Tutnjević, Milovanović, Stanić, Radeka, Čeman, Mitić. Igrali su još: Strainić, V. Vještica, Ćuk, Vlaisavljević, Rađenović, Pantelić, Radovanović, Hardi, Ćurčić, Kobiljski, Medić, M. Marković.

OFK Beograd (omladinci): Babalj, Voštanić, Vidić, Mladenović, Dojčinović, Kabi, Tohib, Subotić, Marjanović, Kovačević, Bandalo. Igrali su još: Planojević, Šutanovac, Manojlović, Srđev, Dragičević, Drinčić,