Piroćanci slavili u Jagodini (FOTO i VIDEO)

Po svemu sudeći,  najinteresantniji meč prvog kola na “Istoku” bio je u Jagodini, gde je ekipa Radničkog iz Pirota slavila (2:3).
Darko Stojanović, gostujući fudbaler je otvorio goleadu na ovom meču. On je odličnim šutem sa 20-tak metara doveo svoj tim u vođstvo u 36. minutu.
Domaći tim je došao do izjednačenja u 57. minutu, a gol je postigao Stanisavljević sa bele tačke.
Piroćanci ponovo dolaze u prednost već u 61. minutu. Agilni Đurović je sa 12 metara šutirao po zemlji, lopta je prošla kroz noge odbrambenom fudbaleru domaćih, iznenadila Kneževića i završila u mreži.

Novo izjednačenje videli smo u 66. minutu. Despotović je iskoristio ,,zadremale” odbrambene igrače u belim dresovima i mirno glavom savladao nemoćnog Markovića.
Konačan rezultat je postavio igrač pirotskog tima Denis Ristov, a gol je postignut sa bele tačke.

Jagodina – Radnički (P) 2:3
Sudije: Nemanja Mitrović (Prokuplje), Petar Petković (Leskovac), Danijela Mitrović.
Žuti kartoni: M. Đorđević, Despotović, Trajković (Jagodina), Đurović, Adžibaba, Stojanović i Ristov (Radnički P).
Jagodina: Knežević, Đ. Đorđević (Dimitrić), M. Đorđević, Galić, Bogdanović, Janković, Despotović, Javor (Ilić), Vasić (Kocić), Čakić (Trajković), Stanisavljević.
Radnički P: Marković, Stojanov (N.Mančić ), Dojkić, Kamenović, B.Mančić, Ristov, Stojanović, Adžibaba (Petrović ), Petrov, Janković, Đurović (Ignić).