FAP-a
VREME ČITANJA: 1 min

Fudbalerima FAP-a tri boda u derbiju kola

Fudbaleri FAP-a, slavili su u derbiju kola, protiv čačanskog Borca, na gostujućem terenu u Čačku (1:2).
Dobra fudbalska predstava u Čačku, pogotovo u drugom poluvremenu. Prvi deo igre obeležio je neobičan gol u mreži domaćina za vođstvo tima iz Priboja.
U 23. minutu levi bek FAP-a Dukić je uputio centaršut sa leve strane, lopta je letela visoko, golman Borca Pejović bio je loše postavljen i uz slabu intervenciju lopta mu se od ruku odbila u gol.
Do kraja poluvremena domaći su imali šansu u 45. minutu, ali je udarac Vukašina Markovića sa 13m završio preko gola. Na odmor se otišlo minimalnom prednošću gostiju (0:1).
U drugom poluvremenu Čačani su krenuli odlučnije što je donelo i prilike. Nisu ih iskoristili Mijailović i Krstić. Do egala Borac dolazi u 66. minutu kada je Baždarević iskoristio asistenciju Mijailovića za 1:1.
Žeradjanin je u 78. minutu, tek što je ušao u igru, nakon kornera i udarca glavom pogodio prečku. Kazna za promašaje je stigla u 84. minutu. Bogićević je uposlio Đenića, koji je na drugoj stativi poslao loptu u mrežu, čime je postavio konačan rezultat (1:2).