New Project (7)

Jedinstvo bolje od Radničkog (NB), slavio i Metalac

Danas su na programu bile pet utakmice 11. kola Prve lige Srbije. Ni na jednoj nije viđeno više od dva pogotka.
IMT je na stadionu Bežanije dočekao Loznicu i slavio minimalnim rezultatom 1:0. Jedini strelac na ovoj utakmici bio je Miloš Luković iz penala u 49. minutu.
Jedinstvo je takođe slavilo na svom terenu. Oni su bili bolji od novobeogradskog Radničkog sa 2:0. Oba gola postigao je novajlija Kvaku Karikari u 24. i 47. minutu igre.
Pobedu u ovom kolu ostvarila je i ekipa Metalca (0:1). Po izuzetno lošem terenu, gosti su se bolje snašli i tako osvojili tri boda. Jedini strelac bio je Vasilije Đurić sa bele tačke početkom drugog poluvremena.
Na Banjici, Rad i Vršac su remizirali rezultatom 1:1, a isti rezultat je bio i u Kruševcu na utakmici Trayala i Inđije.