1664746054069

Zvezdara preuzela vođstvo

U jedinom nedeljnom meču 8. kola Srpske lige “Beograd” Zvezdara je u Lazarevcu savladala domaći Borac sa 4:1 i time preuzela vođstvo na tabeli.
Gosti su došli u vođstvo u 17. minutu pogotkom Alempijevića 0:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
U nastavku je sve rešeno u prvih petnaest minuta. Borac je poravnao na 1:1 u 48. minutu preko Stanojevića.
Zvezdara je zatim sa tri brza gola sve rešila. Pogotke su postigli Čobeljić u 51. i 60. minutu, kao i Todorović u 57. minutu. Na kraju je bilo 1:4.
Borac u 9. kolu gostuje Teleoptiku u Zemunu, dok će Zvezdara ugostiti Budućnost iz Dobanovaca.
Borac-Zvezdara 1:4
Stadion Borca u Lazarevcu, strelci: 0:1 Alempijević 17. minut, 1:1 Stanojević  48. minut, 1:2 Čobeljić 51. minut, 1:3 Todorović 57. minut, 1:4 Čobeljić 60. minut, sudija: Nikola Božović, pomoćnici: Aleksa Raščanin i Branislav Pjevović.
Borac: Ristić, Petković (Janjušević), Riznić, Stanković, Šakić, Floričelović, Marko Stojanović, Stoiljković, Stanojević, Igor Stojanović (Stevanović), Ranković (Maksimović).
Zvezdara: Prodanović, Beriša, Rak (Zvizdić), Barišić (Vuković), Obretković, Grbović, Alempijević (Gusnić), Lekić (Sarić), Karić, Čobeljić, Todorović.