722439_dbf4a250-7e7f-4aa8-992a-c4cdecdce385_f

REVIJA GOLOVA: Devet puta se menjao rezultat na utakmici – čak tri penala su dosuđena!

Fantastična partija.

U okviru devetog kola Međuopštinske lige Srem (grupa Istok) ekipa Planinca (Rivica) ugostila je sastav Car Uroša (Jazak). Domaći tim je u ovaj meč ušao sa devete pozicije i isto toliko osvojenih bodova, dok su gosti bili na deobi poslednjeg mesta u ligi sa šest bodova manje.

Nisu se navijači još smestili pore ograde, a već je viđena promena rezultata. Krstić se izborio za loptu na ivici kaznenog prostora, dodao je istu do Filipa Ilisića koji postiže gol za 1:0.

Desetak minuta kasnije Ilisić dodaje do Lazara Tomića koji duplira vođstvo Planinca. Diktiraju domaći tempo igre, atakuju gol rivala, ali se sledeći na utakmci raduju gosti. Odlična akcija sastava Car Uroš, mladi Vladimir Kovandžić postiže gol za 2:1.

Republika
Bitan trijumf domaćina

Par trenutaka kasnije penal za domaćina, Vladimir Bakoš postiže gol za 3:1. Pred sam odlazak na odmor nova promena rezultata, Bakoš po drugi put upisuje svoje ime na listu strelaca, 4:1.

Nastavak meča doneo nam je još bolju fudbalsku predstavu na terenu. Gosti u 67. minutu sa penala preko Đorđa Filipovića stižu do 4:2. Zatim par trenutaka kasnije novi jedanaesterac, drugi na meču za domaćina, Bakoš siguran, njegov het-trik, 5:2.

Finiš utakmice pripao je Slobodanu Simiću koji je sa dva pogotka postavio konačnih 7:2.

Planinac (Rivica) – Car Uroš (Jazak) 7:2 (4:1)

Planinac: Đuranin (od 46′ Gašić), Krstić, Tomić, Mila. Lužajić, Jeremić, Vidović, Ćirić, Bakoš, Simić, Rapić (od 54′ Milo. Lužajić), Ilisić

Car Uroš: Georgijević, Stakić, Klaić, Bojić (od 46′ Mrkalj), Grujić, Stričević, Filipović, Zec, Utvić, Kovandžić, Mladenović

U sledećem kolu Car Uroš igra pred svojim navijačima protiv aktuelnog lidera, Hajduka 1932 (Šimanovci), dok Planinac ide na gostovanje Poletu (Nikinci).

Izvor: republika.rs