610504_432373101-857596493049161-6290568295323840581-n_f

MINIMALAC VREDAN TRI BODA: Šušnjar se okreće novim izazovima u pohodu na viši rang!

Sastav Zuca je pružio odličnu partiju, ali su gosti bili bolji za taj jedan gol.

U okviru 17. kola Beogradske zone ekipa Zuca 2019 ugostila je sastav Šušnjara 1977, domaći tim je u ovaj meč ušao sa osme pozicije, dok su gosti bili na deobi četvrtog mesta u ligi.

Jako kvalitetan duel viđen je od prvog minuta, gosti su možda nešto više imali loptu u svom posedu, ali je postavka domaćih fudbalera u potpunosti neutralisala inicijativu rivala, pa gotovo da Šušnjar nije imao ozbiljnu priliku.

I pored poseda na strani gostiju, prvu ozbiljnu priliku imali su domaći fudbaleri, ali istu nisu uspeli da realizuju. Na desetominutni odmor se otišlo bez golova, uz jedan žuti karton, u koloni Zuca. Za vreme pauze trener gostiju odlučio se za dve izmene, dok na drugoj strani nije bilo promena.

Republika
“Minimalac” gostiju

Tokom drugih 45 minuta igra je bila gotovo preslikana kao i tokom prvog dela, posed na strani gostiju, pritiskaju fudbaleri Šušnjara, ali se domaći odlično brane, i ne dozvoljavaju ozbiljniju šansu pred svojim golom.

Rezervista Darko Krstić je na isteku 68. minuta sa nekih 20-tak metara odlično opalio po lopti, njegov udarac je završio iza leđa golmna Sudimca, 1:0 za Šušnjar. Ovaj pogodak “otvorio je” domaćina, ali se i gost nije povukao.

Dosta uzbuđenja navijači su imali prilike da vide u poslednjoj trećini utakmice, ali do novog polaska sa centra nije došlo, gosti su minimalnim trijumfom osigurali nova tri boda.

Zuce 2019 – Šušnjar 1977 0:1 (0:0)

Zuce 2019: Sudimac, Pavlović, Rajković, Gligorijević, Ivanović, Šimšić (od 50′ Ranđelović), Čolić, Tošković, Marković (od 62′ Savić), Vuković (od 92′ Trajković), Marinković

Šušnjar 1977: Grčić, Bošković, Mandić (od 46′ Grubišić), Miljković, Đurić, Marinković, Blagojević (od 46′ Lazarević), Lazarević (od 58′ Krstić (od 77′ N. Stojanović)), Marković (od 89′ Obradović), I. Stojanović, Stojković

U sledećem kolu Šušnjar dočekuje OFK Žarkovo, dok Zuce gostuje ekipi OFK Mladenovca.

Izvor: republika.rs