1684099571345
VREME ČITANJA: 1 min

Po bod za oba tima

Jedinstvo – BSK 0:0
Stadion: FK Jedinstvo u Surčinu, gledalac: 200, sudija: Marko Bura, pomoćnici: Goran Božović i Branko Galić, žuti kartoni: Andrija Živković, Marko Živković, Maksimović, Subotić (Jedinstvo), Dušan Stegnjaja, Nikola Stegnjaja, Keča, Petković (BSK), crveni karton: Marko Živković (Jedinstvo).
Jedinstvo: Novaković, Andrija Živković, Mićić, Miloš Živković, Maksimović, Mitrović, Sekulić, Donevski, Subotić, Dimitrijević (Vasić (Arsović)), Vranešević (Ivković).
BSK: Babić, Radošević, Dušan Stegnjaja (Vančagović), Koštić, Stanić, Nikola Stegnjaja (Radinović), Rančić (Stoiljković), Milošević, Keča (Đelmaš), Petković, Dašić.
Utakmica 27. kola SLB u Surčinu donela je mnogo nervoze, puno kartona, jedno isključenje i nažalost nula golova. Bodovi su potrebniji bili gostima koji se bore za  opstanak. Nabolju priliku domaći su propustili u 30.minutu kada je iz izgledne pozicije Mitrović pogodio stativu, a odbijenu loptu Sekulić poslao preko gola. Pet minuta kasnije nakon pokušaja Dašića golman domaćih Novaković je uz pomoć stative zaustavio udarac levog beka BSK-a.
U nastavku Surčinci su imali par prilika, ali nisu uspeli da signu do gola. Na kraju je ostalo nerešeno 0:0. Jedinstvo u narednom kolu gostuje na Karaburmi OFK Beogradu, dok će BSK u Borči dočekati konkurenta za opstanak Studentski grad.