Search
Close this search box.
VREME ČITANJA: 2 min

STEVAN NIKOLIĆ NOVI TRENER SINĐELIĆA

Stevan Nikolić je tri i po godine u klubu. Rođen je 02.01.1996. i do danas je bio trener omladinaca Sinđelića.
Kakav je osećaj sesti na klupu FK Sinđelić: „Osećaj je zaista fenomenalan. Počastvovan sam što sam zadobio poverenje svih nadređenih ljudi u klubu, počev od Predsednika Milomira Božića, te sportskog direktora Nikole Valentića.“
„Počastvovan sam i što su prepoznali moj talenat i rad i dali mi šansu sa 27 godina da postanem šef stručnog štaba našeg kluba, kluba koji važi za jedan od najvećih u Beogradu i gde su kroz istoriju igrala razna velika imena, a takođe i predvodili veliki treneri. Zaista je čast ući u deo istorije FK Sinđelić.“
Čestitke stižu sa svih strana, ali stiže i Brodarac: „Nema puno vremena, spremamo se od prvog treninga maksimalno skoncentrisano za narednu utakmicu. Momci su već sad spremni, takođe i motivisani za rad i nemam sumnju da ćemo biti maksimalno pripremljeni za Brodarac.“
Koliko poznajete seniorski sastav Sunđelića: „Ekipu prvog tima dobro poznajem, pratio sam sva dešavanja tokom ove sezone, takođe tu su već neki momci sa kojima sam sarađivao u prošlosti. Ima tu igrača iz perioda kada sam radio kao asistent u stručnom štabu, ali tu su takođe i igrači koji su radili sa mnom u omladinskom pogonu. Nemamo nepoznanica“.
Ipak omladinci su bili odskočna daska: „Omladinska ekipa našeg kluba jako je talentovana. Veliki broj igrača mogu biti projekti za budućnost. Na njima je da nastave vredno da rade i šanse će im se otvoriti.“
Dugo ste u klubu, kako radi škola: „Sinđelić je jedan veoma dobro organizovan klub, sa fenomenalnom infrastrukturom. Mladi orlići imaju najbolje trenere, trenere koji ih usmeravaju na najbolji mogući način i samo takvim dobrim radom napredovati. Nema sumnje, sutra će postati nosioci kadetskih, omladinskih selekcija, a nakon toga i novi izdanci prvog tima, dakle samo posvećen rad.“

Možda vas zanima

TABELA PRVE LIGE