1682887182520

Preokret domaćih u samom finišu

Polet (Ljubić) – Sloga (Kraljevo) 2:1
Stadion: FK Polet u Ljubiću, gledalaca: 300, strelci: 0:1 Stojanović 36.minut, 1:1 Gavrović 87.minut, 2:1 Miletić 90+2.minut, sudija: Aleksandar Milivojević, pomoćnici: Marko Stojković i Milan Nedeljković, žuti kartoni: Grujičić, Kuljanin (Polet).
Polet: Spasojević, Filip Bugarčić (Kuljanin), Milutin Bugarčić, Vujović (Mirković), Božović, Veljović, Pavlović (Grujičić), Miletić, Gavrović, Savić, Popović (Obradović).
Sloga: Nikolić, Todorić, Stojanović (Budai), Dimitrić (Petrović), Nikola Jovanović, Serdarević (Vučićević), Markiš, Luković, Jovanić, Đoković (Matija Jovanović), Despotović.
Komšijski derbi doneo je zanimljivu utakmicu i pobedu domaćina u samom finišu. Gosti su došli u vođstvo u 36.minutu pogotkom Nikole Stojanovića 0:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
Uporni domaćini su ipak stigli do preokreta i sva tri boda. Ekipa iz Ljubića je do egala došla u 87.minutu golom Patra Gavrovića 1:1. Kada se očekivalo da rezultat ostane nerešen, na scenu je stupio mladi Lazar Miletić. U 2.minutu nadohnade vremena savladao je golmana Sloge Nikolića za 2:1 i pobedu svoga tima.
Sloga u narednom kolu je opet gost i to ekipi Tutina, dok će i Polet gostovati Rađevcu u Krupnju.