Paraćinci zaustavili lidera

Derbi 21. kola i jedan od derbija sezone Srpske lige Istok odigran je u nedeljnom prepodnevnom terminu pred punim tribinama u Paraćinu.
Duel četvrtoplasiranih Paraćinaca i lidera iz Pirota doneo je zanimljiv fudbal i borbenu utakmicu. Na kraju slavlje domaćih navijača SFS Borac – Radnički (Pirot) 1:0.
Pobednik je odlučen u 34. minutu. Akcija Paraćinaca išla je po desnoj strani. David Stojanović je sa svoje polovine idealno proigrao Danijela Zlatkovića.
Usledio je prodor po desnoj strani j sjajna asistencije za Nemanju Conića koji je umakao pažnji čuvara i sa peterca preciznim udarcem zatresao mrežu Piroćanaca.
U nastavku bolja igra gostiju koji su češće imali loptu u svom posedu. Piroćanci su napadali, dok su se Paraćinci oslonili na čvrstu odbranu i brze kontranapade. Gosti su bili opasniji, konkretniji ali promene rezultata nije bilo.