1679337542774

Oklopnici učvrstli prvo mesto

Smederevo – OFK Mihajlovac 2:1
Stadion: FK Smederevo, gledalaca: 300, strelci: 1:0 Zličić 16.minut, 1:1 Arsenijević 80.minut, 2:1 Janković 89.minut, sudija: Filip Živković, pomoćnici: Ranko Stojanović i Nikola Stojanović, žuti kartoni: Jordan Jovanović (Smederevo), Bajčić (OFK Mihajlovac).
Smederevo: Antić, Kostić, Savković (Filip Ilić), Dimitrijević, Marković (Janković), Panić, Nikola Jovanović, Vladimir Ilić (Bojić), Blagojevič (Sević), Jordan Jovanović.
OFK Mihajlovac: Đorđević, Nenad Jovanović, Mihajlo Jovanović (Milosavljević), Lukić (Radojković), Arsenijević, Bajčić (Marjanović), Stojanović, Šćepanović, Milovanović, Milojević (Stanić), Stevanović.
Smederevo je u komšijskom derbiju uz dosta muke savladao OFK Mihajlovac. Ovom pobedom Oklopnici su uvećali svoju prednost u odnosu na najbližeg pratioca Borac iz Čačka. Čačani su poraženi u Priboju od Fapa sa 4:3. Smederevo sada ima 6 bodova više od Borca.
Domaćin je poveo u 16.minutu pogotkom centafora Miloša Zličića 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor. Uporni gosti su u finišu stigli do egala. Pogotkom Arsenijevća u 80.minutu OFK Mihajlovac je izjednačio na 1:1. Rezervista Miloš Janković je ipak doneo pobedu svome timu u 89.minutu 2:1.
U narednom 20. kolu Smederevo gostuje Rađevcu u Krupnju, a OFK Mihajlovac je domaćin Slogi iz Bajine Bašte.