Sloga
VREME ČITANJA: 1 min

Sloga deklasirala Tutin u Požegi

Fudbaleri požeške Sloge ubedljivo su savladali Tutin rezultatom 4:0 (3:0).
Po dosta lošem vremenu i kiši odigrana je utakmica 15. kola Srpske lige “Zapad” između Sloge i Tutina. Očekivala se dosta uzbudljivija utakmica, ali je Sloga olako savladala goste.
Požežani su u potpunosti nadigrali Tutince u svakom segmentu igre. Već u 22. minutu domaći su vodili sa 3:0. Plazinić je načeo mrežu gostiju u 13. dok je Vranić pogađao dva puta, u 20. i 22. minutu.
Kolašinac je uvođenjem Milosavljevića i Krstića na poluvremenu pokušao da razmrda igrače u redovima svoje ekipe, ali ni u tome nije uspeo. Uspavani gosti do kraja utakmice primili su još jedan pogodak.
U 63. minutu Filip Gogić je zapečatio sudbinu i stavio tačku na košmarni meč za ekipu Tutina. Sloga se ovom pobedom popela na 3. mesto, barem na kratko, do sutrašnje utakmice FAP-a.