Smederevo

Smederevo četvorkom i matematički obezbedilo jesenju titulu

Fudbaleri FK Smederevo savladali su Real u gostima (0:4) i tako obezbedili jesenju titulu.
Kao što i rezultat govori gosti su bili i više nego dominantni u današnjem susretu. Ponovo je Zličić dominiriao i bio najbolji pojedinac na terenu. Domaći su bili nemoćni i pretrpeli su ubedljiv poraz.
Mrežu domaćih načeo je pomenuti Miloš Zličić već u 13. minutu za minimalnu prednost svoje ekipe. Sa jednim golom prednosti gostiju otišlo se na pauzu, da bi u drugom delu krenula rafalna paljba Smederevaca.
Već u 53. minutu Vladimir Ilić povećava prednost na 0:2. U 78. Zličić postiže još jedan pogodak za treći gol gostiju na ovoj utakmici. Tačku na ovaj meč i konačan rezultat postavio je Krsta Bojić golom u 87. minutu.
“Oklopnici” su ovom pobedom sačuvali prednost od pet bodova u odnosu na ekipu Borca, čime su kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva obezbedili i jesenju titulu.