1667771865970
VREME ČITANJA: 1 min

Prvi poraz Zvezdare

Dobra utakmica na Novom Beogradu i prvi poraz tima sa Bulbuldera.
Domaći su poveli u 26.minutu iz penala. Siguran sa bele tačke bio je Danićić 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
U nastavku je bilo prilika na obe strane, a gosti su najbolju šansu propustili u 89.minutu. Ovoga puta dosuđen je jedanaesterac za Zvezdaru. Đorđević je šutirao sa 11 metara, ali je mladi Lijeskić zustavio udarac kapitena gostiju. U nadohnadi vremena napadač domaćih Vukosavljević je iskoristio grešku odbrane Zvezdare i postigao gol za konačnih 2:0.
Narednog vikenda Brodarac gostuje Teleoptiku, dok će Zvezdara ugostiti ekipu Torlaka.
Brodarac-Zvezdara 2:0
Stadion FK Brodarac, gledalaca: 200, strelci: 1:0 Daničić 26.minut, 2:0 Vukosavljević 90+6.minut, sudija: Stefan Mikavica, pomoćnici: Goran Božović i Miloš Rajković, žuti kartoni: Daničić, Vukosavljević, Tejić, Mulić (Brodarac), Maksimović, Sarić, Milićević (Zvezdara).
Brodarac: Lijeskić, Adžić, Miljković, Ilić, Bojović (Jovićević), Daničić (Mulić), Vukosavljević, Zečević (Pepić), Tejić (Manić), Mijailović (Petković), Paić.
Zvezdara: Prodanović, Maksimović (Grbović), Rak, Sarić, Milićević, Janković, Vukićević, Vuković (Čobeljić), Lekić (Beriša), Đorđević, Todorović.