1667684260310

Podela bodova u Bariču

Duel dve kvalitetne ekipe završen je bez pobednika, sa po jednim datim golom na obe strane.
Domaći su došli u vođstvo u 10.minutu, a strelac je bio mladi Ognjen Marinković 1:0. Gosti su uspeli da dođu do egala pre odlaska na odmor. Gol za Teleoptik je postigao Uroš Đurić u 39.minutu 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a na kraju se ispostavilo i da je to bio konačan rezultat utakmice.
Prva iskra-Teleoptik 1:1
Stadion FK Prva iskra,  strelci: 1:0 Marinković 10.minut, 1:1 Đurić 39.minut, sudija: Nikola Božović, pomoćnici: Dejan Božić i Stefan Milanović, žuti kartoni: Lukić, Dragić (Prva iskra).
Prva iskra: Avram, Marinković, Garić (Piplica), Milenković (Krstović), Janković, Aleksić, Stajić, Proković, Rajić, Lukić, Dragić.
Teleoptik: Goćmanac, Stašević (Bojat), Dukić, Stanković, Subotić, Knežević (Marko Čermelj), Filip Čermelj, Arambašić, Petrović, Đurić (Stevan Ostojić), Bojan Ostojić.