1667078579556

OFK Beograd bliži pobedi u susretu dva stara rivala

Sjajan ambijent na Karaburmi pred 2000 gledalaca nažalost nije doprineo mnogo kvalitetnom meču.
U prvom poluvremenu smo gledali tvrdu utakmicu, igralo se uglavnom između dva šesnaesterca. Domaći su pokušali preko Bajića čiji je udarac zaustavio Vuk Mitrović, dok su Zemunci pripretili preko Kisa čiji je udarac završio preko gola.
Nastavak je doneo bolju igru pogotovo Romantičara. Prilike su imali u istoj akciji Bajić i Radić u 46. minutu, Radić u 48. minutu i Bajić u 56. i 57. minutu. Međutim gola nije bilo što zahvaljujući sjajnom golmanu gostiju Vuku Mitroviću, što zahvaljujući promašajima domaćih igrača.
U finišu meča OFK Beograd je pokušao preko agilnog Jovanovića u 77. minutu, ali ni on nije zatresao mrežu Zemuna. Na kraju je ostao najnepopularniji rezultat 0:0.
Po prikazanoj igri bodom mogu biti zadovoljnjiji gosti. Ipak oba tima su daleko od igre i rezultata potrebnih za plasman u Prvu ligu.
OFK Beograd – Zemun 0:0
Stadion na Karaburmi, gledalaca: 2000, sudija: Nikola Katić, pomoćnici: Tihomir Šoškić i Dejan Božić, žuti karton: Lazović (Zemun).
OFK Beograd: Radotić, Janković, Jovanović (Keča), Čermelj, Gojković, Koca, Stojančić (Petković), Krstić, Bajić, Radić (Marković), Plavšić.
Zemun: Vuk Mitrović, Vukić (Petar Stojanović), Ivan Stojanović, Pantazis, Đalović, Simić (Trajković), Milošević, Kiso, Lazović, Jovan Mitrović, Mikan (Ristovski).