New Project (12)

Goleada u Mihajlovcu završena bez pobednika

Fudbaleri Mihajlovca i Mladog Radnika, odigrali su nerešeno (2:2) u utakmici 11. kola Srpske lige “Zapad”.
Pred oko 200 gledalaca u Mihajlovcu odigran je jedan dobar meč sa čak četiri gola. Zadovoljniji bodom mogu da budu gosti iz Požarevca, koji su na poluvremenu imali i gol zaostatka.
Poveli su domaći u 13. minutu preko Filipa Kuzmanovića. Isti igrač je devet minuta kasnije još jednom zatresao mrežu i doneo svojoj ekipi prednost od dva pogotka. Pred sam kraj prvog poluvremena, Đorđević smanjuje na 2:1.
Drugo poluvreme proteklo je u boljoj igri Požarevljana što se i očekivalo, jer su imali dva gola zaostatka. Pritisak na gol protivnika im se isplatio, pa u 66. minutu preko Stanića dolaze do izjednačenja.
Do kraja utakmice rezultat se nije menjao. Mihajlovac je zabeležio peti remi u ovoj sezoni i nalaze se na 12. mestu. Mladi Radnik je jedno mesto iznad sa istim brojem bodova.