IMG_8568

Trijumf Zvezdare za sigurno drugo mesto

Zvezdara je zabeležila pobedu u 10. kolu Srpske lige “Beograd” i prišla lideru Torlaku na samo bod zaostatka.
Bila je to utakmica sa mnogo nervoze gde je podeljeno 11 žutih kartona i 2 crvena. Gosti su došli u vođstvo preko Nikole Lakčevića u 22.minutu 0:1. Tim sa Bulbuldera je izjednačio u 31.minutu pogotkom defanzivca Nikole Sarića 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
Pobedu domaćem timu doneo je Filip Đorđević u 82.minutu pošto je bio siguran izvođač penala 2:1.
Zvezdara-Teleoptik 2:1
Stadion: FK Zvezdara, strelci: 0:1 Lakčević 22.minut, 1:1 Sarić 31.minut, 2:1 Đorđević 82.minut, sudija: Denis Aćimović, pomoćnici: Nenad Obrenić i Aleksa Bigović, žuti kartoni: Sarić, Milićević, Vukićević, Todorović, Beriša, Grbović(Zvezdara), Stanković, Knežević, Petrović, Purić, Janković(Teleoptik), crveni kartoni: Grbović(Zvezdara), Lakčević(Teleoptik).
Zvezdara: Prodanović, Zvizdić(Beriša), Obretković(Maksimović), Sarić(Karić), Milićević, Gusnić, Vukićević, Vuković(Čobeljić), Janković(Grbović), Đorđević, Todorović.
Teleoptik: Gočmanac, Stašević(Stevan Ostojić), Dukić(Janković), Stanković(Bojat), Subotić, Bojan Ostojić, Knežević(Đurić), Čermelj, Arambašić, Lakčević, Petrović.