111

Prvi poraz Sinđelića

Veliko iznenađenje u matine terminu. Domaći Sinđelić, prvoplasirani na tabeli, doživeo je prvi poraz u prvenstvu.
Bodove za Lazarevac odnela je mlada ekipa Borca. Utakmica je bila nervozna sa čak jedanaest žutih kartona.
Domaćin je hteo pobedom da zadrži prvo mesto, ali na ovom susretu jednostavno nije išlo. Lazarevčani su čekali svoju šansu I dočekali je u finišu meča. Strelac jedinog I pobedonosnog gola bio je Nenad Stošković u 85. minutu.
U narednom 7. kolu u derbi susretu, Zvezdara dočekuje Sinđelić, dok će Borac u Lazarevcu ugostiti Budućnost iz Dobanovaca.
Strelci: 0:1 Stošković 85.minut, sudija: Jelena Međedović, pomoćnici: Ivana Jovanović i Bojana Šćepanović, žuti kartoni: Stošić, Stojanović, Milicanović, Mikić, Djordjević, Ratković (Sinđelić), Maksimović, M.Stojanović, Novaković, Sedlarević, Stanković (Borac).
Sinđelić: Marković, Stošić, Stojanović, Savić (Djurić), Milicnović, Radić, Grijaković (Kolarević), Mikić (Živković), Djordjević, Spasić, Ratković.
Borac: Milovanović, Šakić, Maksimović, Marko Stojanović (Sedlarević), Stošković, Novaković, Srećković, Floričelović (Stoiljković), Stanojević (Stanković), Igor Stojanović (Ranković), Filipović.