New Project (8)

Kraljevčani nezadovoljni suđenjem u Čačku

U FK Sloga nezadovoljni su suđenjem na današnjoj utakmici u Čačku.
Naime, samo što je završen meč, digla se prašina oko suđenja. Prve informacije govorile su da gosti nisu zadovoljni suđenjem i da je FK Sloga na današnjoj utakmici oštećen.
Izjavom za naš portal, obratili su nam se iz FK Sloga:
Iskrene čestitke FK Borac iz Čačka na osvojenim bodovima u današnjoj utakmici i na iskrenom gostoprimstvu. Međutim, današnji meč koji je rezultatski mogao da ode na obe strane, uništila je sudijska četvorka svojim kriminalnim suđenjem. FK Sloga se samo iskreno nada da će u narednim utakmicama rezultat na sportskom terenu određivati igrači, a ne kao na današnjoj utakmici prvi sudija, gospodin Stepanović iz Šapca, koji je direktno uticao na rezultat i direktno uticao na tok utakmice dosudivši nepostojeći penal za domaćina u 42. minutu pri vođstvu Sloge od 0:1, a pritom ne dosudivši penal za FK Sloga nad očiglednim prekršajem u gol šansi nad napadačem Sloge iz Kraljeva u drugom poluvremenu.” – stoji u saopštenju FK Sloga.