Zlatibor
VREME ČITANJA: 1 min

Zlatibor siguran u pretkolu Kupa Srbije

Fudbaleri Zlatibora, savladali su Mokru Goru rezultatom 1:6 u pretkolu Kupa Srbije.
Prvoligaš sa Zlatibora pokazao je da je u ovom trenutku na mnogo višem nivou od zonaša iz Zubinog Potoka. Ove dve ekipe su se pre samo par sezona susretale u Srpskoj ligi “Zapad”.
Poveli su gosti u 9. minutu, a strelac je bio Stoinovits. U međuvremenu su ekipi Zlatibora poništena još dva pogotka, zbog ofsajda. U 39. minutu posle jednog prekida, Čumić postiže gol za 0:2.
U drugom poluvremenu na teren je ušao, trenutno najbolji strelac Prve lige Srbije, Nikola Dišić. Samo minut nakon početka prvog poluvremena, upravo Dišić postiže pogodak.
Nadu domaćima povratio je Radojković, koji je na asistenciju Cvetkovića postigao gol (1:3). Međutim, samo dva minuta kasnije Vukomanović postiže autogol i povećava prednost gostiju (1:4).
54. minut i još jedan pogodak za goste. Strelac je bio Milanović (1:5). Samo što su domaći izveli loptu sa centra, Dišić postiže još jedan pogodak. U 55. minutu lopta je stigla do Dišića, koji sa dva metara smešta loptu u mrežu.
Do kraja utakmice videli smo još dve odlične prilike za domaćina, ali se rezultat nije menjao.