Нови пројекат (1)

Sloboda iznenadila Mačvu, Želja vratio brejk

Utakmicama u Užicu i Novom Sadu, završeno je drugo kolo Prve lige Srbije.
Na stadionu “Radomir Antić” u Užicu odigran je jedan jako zanimljiv i kvalitetan meč. Pred oko 3000 gledalaca, Sloboda je slavila u duelu sa Mačvom rezultatom 2:1.
Užičani su prednost od dva pogotka stekli vrlo rano. Rade Glišović je u 8. minutu doneo prednost Slobodi. Samo nekoliko minuta kasnije, Šušnjar duplira prednost.
Gosti su u poslednjim minutima uspeli da smanje prednost preko Pejovića. Nisu uspeli da izbegnu poraz, čime je Sloboda ostvarila prvi trijumf u ovoj sezoni.
U Novom Sadu, ekipi RFK-a, u goste je dolazila ekipa Železničara iz Pančeva. Gosti su slavili rezultatom 0:1, a jedini strelac bio je Aleksandar Simčević.
“Kanarinci” su doživeli drugi poraz, u isto toliko mečeva. Ekipa iz Pančeva je posle neočekivanog poraza od Zlatibora, uspela da ostvari prvi trijumf i zabeleži prve bodove.