Studenti do pobede

Studenti do pobede za dva minuta

U podnevnom terminu po teškom vremenu domaći Studenti do pobede došli su zasluženo. Poveli su u 38.minutu.
U kaznenom prostoru tima iz Bariča nepropisno je zaustavljen Jovanović. On je preuzeo odgovornost i sa bele tačke savladao Čarapića 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.
Drugo poluvreme je donelo rasplet u rokuod dva minuta. Jovanović je bio asistent u 57.minutu a strlac Marinković 2:0. U nardnom minutu bilo je 3:0. Mladenović je uposlio Arsovića koji je poslao loptu u mrežu 3:0. Prva iskra je ublažila poraz u 77.minutu. Nakon šuta Piplice golman Bojović je odbio loptu, a mrežu je zatresao Janković 3:1.
U narednom 28.kolu studentski grad gostuje Teleoptiku, a Prva iskra je domaćin ekipi Leštana.