Gajilović doneo bodove Radničkom

Fudbaleri Radničkog su u veoma bitnom meču za opstanak savladali Borac iz Šajkaša sa 1:0. Jedini gol na ovom meču postigao je Stefan Gajilović. U 85. minutu je Gajilović doneo bodove Radničkom.
Dominirao je Radnički tokom utakmice, stvarao i prilike, a inicijativa je krunisana tek u 85. minutu.
Radnički – Borac 1:0
Strelci: 1:0 Gajilović (85). Stadion Radničkog kraj Skrobare. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Saša Samac (Futog). Pomoćnici: Predrag Svilenković (Nova Pazova), Ljubica Čubrilo (Inđija). Žuti kartoni: Gajilović (Radnički), Jovanić (Borac).
RADNIČKI (Z): Lekić, Ćušić, Marković (Novevski -), Runjevac, Jovanov, Ilić  (Kovačević -), Krasić, Gajilović, Bačvanski, Dučić, Pavlov  (Turkulj -).
BORAC (Š): Petrović, Trivić, Mirković, Đurić, Jovanić (Milanović -), Renić, Grgić, Gojković, Božić, Đorđievski  (Zečević -), Stojanović .