Prvi maj odneo bodove
VREME ČITANJA: 1 min

Jović matirao Borac sa dva gola

FK 1. maj odličnom igrom došao je do bodova u Sakulama gde je savladao domaći Borac sa 2:0. Marko Jović matirao Borac sa dva gola ovom prilikom.
Posle propuštene odlične šanse u prvom delu Jović do prvog gola stigao več u 48 minutu, kada je posle dobrog centaršuta sa leve strane matirao golmana Kožula. Posle odličnog kontra napada Jović je u 77. minutu ponovo matirao golmana domaće ekipe. Posle gola u finišu utakmice napadač 1. maja imao je još jednu priliku ali je pogodio stativu.
Jović matirao Borac
Duel Baćanina (Borac) i Zjače (1. maj)
Dvostruki strelac: Marko Jovic
Radost Rumljana posle drugog gola
Borac (S) – 1. maj  0:2
Strelci: 0:1 Jović (48), 0:2 Jović (77). Stadion: Sveti Nikola. Gledalaca: 300. Glavni sudija: Miloš Milešević (Bačka Palanka). Pomoćnici: Vanja Drndarski (Zrenjanin) i Dejan Radišić (Zrenjanin). Žuti kartoni: Nikolić (1. maj). Crveni kartoni: NEMA.
Borac (S): Kožul, Markov, Maksimović, Milan Šušnjar, Tomić (Jakovašić), Ahčin, Nedić (Andrić), Aleksandar Šušnjar, Zakoč, Milenković (Radić), Bačanin.
Prvi maj: Tojagić, Džibrić, Mirčetić, Vučetić, Nikolić (Salkunić), Grbović, Maksimović, Matijević, Donevski (Cvetković), Savić (Zjača) i Jović (Petrović).