IMG_1291

BASK slavio u nadoknadi

U derbiju kola BASK je slavio u nadoknadi protiv OFK Beograda, a rezultat je bio 2:1.
Poveli su domaći u 5. minutu susreta, odlični Petković je u polukontri prošao po levoj strani, izašao je sam ispred golmana Jevtića i lako ga matirao.
U drugom delu igre OFK Beograd kreće na sve ili ništa, a inicijativu kruniše u 58. minutu kada je Krstić odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora i donosi izjednačenje svom timu.
Imali su Romantičari još niz odličnih prilika posle gola, ali nisu ih iskoristili. Kazna je stigla u 92. minutu kada je posle kontre Dacić postigao pobedonosni gol za BASK.

BASK – OFK BEOGRAD 2:1 (1:0)
Sadion: FK BASK. Gledalaca: 150. Glavni sudija Ržić Uroš. Pomoćnici: Božović Goran i Obrenić Nenad. Strelci: Petković 5. i Dacić 90+2.min (BASK), Krstić 58.min (OFK Beograd). Žuti kartoni: Vukanović, Kadijević, Dacić i Lazarević (BASK)
BASK: Lazarević, Đilas (Lukić), Kadijević, Milanović, Obradović, Vukanović (Dimitrijević), Šljivić, Dimić (Andrić), Petković, Fratrović, Braunović (Dacić).
OFK BEOGRAD: Jevtić, Popović, Krstić (Kostić Milutinović), Arsić, Gogić, Pavićević (Mikan), Svetlićić (Radman), Lazović, Ranđić, Nedeljković, Jovanović.