received_1406500709803931
VREME ČITANJA: 1 min

Bodovi iz Kikinde otišli u Sakule

U otvorenoj utakmici u kojoj su Kikinđani tražili tražili bodove koji im znače u borbi za opstanak ipak su ceo plen odneli gosti iz Sakula. Konačan rezultat bio je 0:2.
Kikinđani su diktirali tempo u utakmice u kojoj je viđen mali broj prilika. Ipak gosti su došli u vođstvo. Prvi gol postigli su u 63. minutu. Posle kornera najbolje se snašao Aleksej Petrović, koji je time doneo veliku radost svojim saigračima. Jedan minut posle gola, drugi žuti karton je dobio kapiten Nebojša Đukić, tako da su Kikinđani bili primorani da do kraja igraju sa igračem manje. U 92. minutu posle klasične kontre Milan Tomić je postigao gol i stavio tačku na ovu utakmicu.
OFK Kikinda – Borac (Sakule) 2:0
Strelci: 1:0 Petrović (63), 2:0 Tomić (92). Kikinda. Gledalaca: 200. Glevni sudija: Kristijan Čapo (Subotica). Pomoćnici: Nenad Vukanović (Subotica), Miloš Šavija (Bačka Palanka). Žuti kartoni: Savkov, Reljić, Ivanović, Đukić, Radovanović (OFK Kikinda), Tomić, Milenković (Borac). Crveni karton: Đukić (OFK Kikinda).
OFK Kikinda: Savkov, Terzić, Reljić, Jarić (Stepančev), Molnar (Morović), Ivanović (Milošević), Zeljković, Nikolić, Mastilo (Guvernor), Đukić, Radovanović.
Borac: Petrović, Maksimović, Milan Šušnjar (Radić), Tomić, Petrović (Marko Milenković), Ahčin, Aleksandar Šušnjar, Zakoč, Radić (Đorđević), Bačanin, Miodrag Milenković (Markov).