IMG_0136
VREME ČITANJA: 1 min

Brodarac pobedom otvara 19. kolo

U dobroj utakmici viđena je zaslužena pobeda domaćeg tima.
Gosti su golom Gavrilovića poveli u 8. minutu. Posle dobro izvedenog auta, lopta je došla do Dimitrija Gavrilovića koji je primio loptu na ivici kaznenog prostora i sa 17-18m udarcem u kontra ugao postigao gol za 0:1.
Brodarac je izjednačio u 15. minutu. Nakon nekoliko dobro razmenjenih pasova, Lukić je uposlio Lazara Jerovića koji je poslao loptu u mrežu 1:1.
Vodljstvo Brodarca doneo je Đorđe Jovanović nakon asistencije Lukića koji se pre toga oslobodio levog beka gostiju 2:1.
U nastavku domaćin je bio bolji propustio još nekoliko šansi, dok su gosti imali jednu ozbiljnu priliku. Sve u svemu zaslužena pobeda mlade i poletne ekipe Brodarca.
Brodarac – Studentski Grad 2:1
Strelci: 0:1 Gavrilović (8), 1:1 Jerović (15), Đorđe Jovanović (35). Beograd. Gledalaca: 50. Glavni sudija: Jelena Međedović. Pomoćnici: Bojana Šćepanović i Marijana Rajović. Žuti Kartoni: Đurić, Ilić (Brodarac), Mladenović, Stokić (Studentski Grad)
Brodarac: Dragićević, Jovanović, Vitorović (Sićović), Đurić, Lekić (Stojanović), Ilić, Miloš Lukić, Jerović (Mitrović), Miladinović (Mijailović), Mladen Lukić, Nikolić (Vukosavljević).
Studentski Grad: Bojović, Mladenović, Vukotić, Marković, Milanović, Mrđenović, Kuzmanović (Jovanov), Gavrilović (Janković), Paunović (Milošević), Jovanović i Stokić.