IMG-fb5ec2b50d5b5c345e91d71aa50047c9-V (1)

Prvi maj slavio, Feniks i Tekstilac remizirali

Danas su odigrane dve zaostale utakmice Srpske lige grupa Vojvodina. U zaostalom meču 18. kola Feniks 1995 i Tekstilac su igrali nerešeno 1:1, dok je u zaostalom meču 19. kola Prvi maj savladao Tisu iz Adorjana sa 2:1.
Cela priča iz Stare Pazove može da stane u dva minuta, Milenko Miatović je doveo domaće u vodstvo u 35. minutu, a jedan minut kasnije je izjednačio Tekstilac golom Stojana Maksimovića.
Feniks 1995 – Tekstilac 1:1
Strelci: 1:0 Mijatović (35), 1:1 Maksimović (36). Stara Pazova. Gledalaca: 200. Glavni sudija: David Đumić (Bačka Topola). Pomoćnici: Marko Nikolić (Subotica), Dejan Radišić (Zrenjanin). Žuti kartoni: Marjanović, Popović (Feniks 1995) i Stanković i Liščević (Tekstilac). Crveni kartoni: NEMA.
Feniks 1995: Pilipović, Šalipur, Marjanović, Radišić, Ilić (Panović), Popović, Dragić (Dimitrić), Mijatović (Matić), Dević (Čalić), Jelović, Juriša (Šimun)
Tekstilac: Brać, Serdar (Vuković), Blagojević (Vladić), Maksimović, Stanković, Ilić, Matić (Zirić), Božičić (Liščević), Jezdović, Klisura, Balabanović (Brborić).
U Rumi je prvi maj bio bolji od Tise. Domaći su poveli u 12. minutu, a strelac je bio Nemanja Vučetić posle izvedenog kornera i gužve u kaznenom prostoru. Gosti su izjednačili u 32 minutu kada je posle kontre gol postigao Uroš Kilibarda. Konačan rezultat je postavio Vukašin Savić u 62. minutu. On je odlično prihvatio loptu posle centaršuta sa leve strane i sa 5 metara postigao gol.
Prvi maj – Tisa 2:1
Strelci: 1:0 Vučetić (12), 1:1 Kilibarda (32), 2:1 Savić (62). Ruma. Gledalaca: 150. Glavni sudija: Marko Dimovski (Novi Sad). Pomoćnici: Dušan Zorić (Novi Sad), Nemanja Malešević (Novi Sad). Žuti kartoni: Jaćimović, Zjača, Jović (Prvi maj), Čordašić, Kudrić (Tisa).
Prvi maj: Tojagić, Mirčetić, Vučetić (Jović), Jaćimović, Grbović (Petrović), Maksimović, Matijević, Zjača (Donevski), Savić (Nikolić), Đorđević, Džibrić.
Tisa: Antić, Svitić, Slavuljica, Feješ, Čordašić, Tomišić, Manojlović, Provči (Milikić), Kilibarda (Nikolin), Zolnajić, Kudrić (Krmar).