IMG_0152

Ušće bolje od Brodarca

Fudbaleri Brodarca posle pobede nad Zvezdarom nisu uspeli da ponove takvu igru i 18. kolo su završili sa porazom od Ušća (NBG) rezultatom 2:1.
Nakon bolje igre, i nikoliko propuštenih prilika u 33. minutu su došli domaći su došli do prednosti preko Alekse Putića. I posle gola Ušće je nastavilo sa dobrom igrom, a oddlična akcija veznog reda u 40. minutu dovela je do toga da Tigran Goranović postigne drugi gol za svoju ekipu. Nešto slabiji fudbal je viđen u drugom poluvremenu, a jedino vredno pomena jeste počastan pogodak Brodarca preko Nikole Vukosavljevića u 86. minut, koji je na taj način ublažio poraz svog tima.
Ušće Novi Beograd – Brodarac 2:1
Strelci: 1:0 Aleksa Putić (33), 2:0 Tigran Goranović, 2:1 Nikola Vukosavljević (86). Ada Ciganlija. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Uroš Živković (Beograd). Pomoćnici: Hajduk – Miloš Veljković (Beograd) i Milan Jeremić (Beograd). Žuti kartoni: Aleksa uletić (Ušće Novi Beograd). Crveni kartoni: NEMA.
Ušće Novi Beograd: Knežević, Milisavljević, Nikolić, Govedarica, Rašković (Đorđević), Atanasković, Radulović, Puletić, Goranović (Rosić), Aćimović (Selimović), Petković (Radojković).
Brodarac: Šefik, Vukašinović, Jovančić (Jovanović), Pražić (Sekulić), Đokić (Lukić), Š. Mulić, Đurović, Dž. Mulić, Vukosavljević, Ramdedović, Simović (Stojanović).