2

Janković dva puta pogodio za pobedu Radničkog

Na samom startu utakmice gosti iz Rume su imali blagu inicijativu, a stvorili su i dve poluprilike, ali je mreža golmana Milovana Lekića ostala netaknuta.
U 33. minutu Radnički je imao odličnu priliku, Ilija Krasić je šutira sa 25 metara, ali je prečka sprečila da Kabir Ramadani bude savladan. Ipak u 38. minutu Radnički dolazi u prednost. Posle dobro izvedene kontre napadač Miloš Janković matira golmana Prvog maja. Svoj drugi gol na ovom meču Miloš Janković je postigao u 73. minutu. On je sa 26 mitara šutira pod prečku golmana Ramadanija i na taj način postavio konačan rezultat ove utakmice. Pored gola Jankovića u drugom poluvremenu nije bilo konkretnijih akcija koje su vredne pomena.
Dvostruki strelac Miloš Janković
Strelci: 1:0 Janković (38), Janković (73). Stadion kraj Skrobare. Gledalaca: 350. Glavni sudija: Dejan Petrović (Vršac). Pomoćnici: Nikola Grujić (Vršac), Neven Zekonja (Kikinda). Žuti kartoni: Janković, Ćušić, Krasić (Radnički). Crveni kartoni: NEMA.
Radnički: Lekić, Ćušić, Runjevac, Pavković (Ilić), Krstinić, Turkulj, Janković (Pavlov), Gajilović, Bačvanski, Dučić, Krasić.
Prvi maj: Ramadani, Džibrić (Cvetković), Mirčetić, Vučetić, Grbović, Maksimović, Jović (Novitović), Donevski (Nikolić), Savić (Tomac), Đorđević, Petrović (Krantić).